fbpx

1.5% podatku

Home / 1.5% podatku

Dlaczego Twój 1,5% powinien trafić właśnie do Fundacji “Dla Harry’ego”?

 

⇒ Uratowaliśmy życie ponad 50 koni. Wykupiliśmy je z koszmarnych warunków lub z transportu do rzeźni,
⇒ Uratowaliśmy życie blisko 30 psom. To u nas zyskały dom i bezpieczeństwo,
⇒ Łącznie mamy pod opieką ponad 100 zwierzaków ! (Poza zwierzętami, które mamy w swoich azylach, dodatkowo niesiemy pomoc dokarmiając ok 40 zwierząt (psy, koty i kozy)
Utrzymujemy każde zwierze, które przygarnęliśmy pod swoją opiekę.

 

Warto pamiętać, że pełna opieka jaką otaczamy zwierzęta, to cykliczne wydatki przez cały rok:

 

Natychmiastowa opieka weterynaryjna w każdym przypadku, kiedy zwierze jej potrzebuje,
Bieżące modyfikacje infrastruktury, która dla tych chorych i często zmaltretowanych istot będzie ostoją i ratunkiem,
Usługi kowalskie,
Codzienne pożywienie dla zwierząt (w sumie ponad 100 sztuk!),
Wszelkie inne wydatki, które ponosimy z tytułu odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami (np. kantary dla koni, obroże i smycze dla psów, miski, koce itp.)

Dzięki Twojemu wsparciu, My będziemy mogli ratować kolejne istoty.

Przeciętna kwota przekazana OPP w ramach 1% należnego podatku w rozliczeniu PIT za 2022 rok wyniosła 121 zł. To oznacza, że podatnicy, mający dobre serce i kochający zwierzęta, którzy zdecydują się na przekazanie 1,5% podatku za 2023 rok na konto Naszej Fundacji „Dla Harry’ego”, mogliby pomóc sfinansować jasno określone potrzeby zwierząt, przedstawionych poniżej.

Jeśli:

 • 99 podatników

  przekaże nam swoje 1,5% podatku, wykupimy od hodowcy lub handlarza koni jedno zwierzę, które nigdy nie zaznało miłości, spokoju i dobrostanu.
 • 95 podatników

  przekaże nam swoje 1,5% podatku, będziemy w stanie zapewnić specjalistyczne wyżywienie i niezbędne lekarstwa na cały rok dla Rainbow – naszej fundacyjnej sierotki, który uratowany został z transportu do rzeźni wraz ze swoją mamą. Niestety, nie udało się jej uratować.
 • 794 podatników

  przekaże nam swoje 1,5% podatku, pozwoli nam to na dokończenie budowy stajni, tak potrzebnej koniom starym i schorowanym, znajdującym się pod opieką Fundacji (postawienie boksów zgodnych z wymogami UE, budowa izolatki, sanitariatów, pomieszczenia dla specjalistycznej karmy oraz pomieszczenia socjalnego dla weterynarzy, jak też skompletowanie wyposażenia stajni).
 • 4 podatników

  przekaże nam swoje 1,5% podatku, wysterylizujemy/wykastrujemy jednego bezpańskiego pieska, przygarniętego przez wolontariuszy naszej Fundacji.

Ułatwiliśmy Ci przekazanie Nam 1,5% podatku!

 

Pieniądze – 1,5% Twojego podatku należnego – na konto naszej organizacji przekaże urząd skarbowy w terminie do 3 miesięcy. Z podatku dochodowego za 2023 r. możesz rozliczyć się również szybko i wygodnie przez dzięki stronie Fundacji.
Rozliczenie następuje przez naszą stronę bezpośrednio z urzędem skarbowym, tak, jak poprzez www.podatki.gov.pl, a zarządzane jest przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych. Kliknij w poniższy link, i rozlicz się wspierając “Harry’ego” . Warto pomagać !

Rozlicz PIT Online

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych!

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.