fbpx

Adoptuj zwierzaka

Rodzaje adopcji

⇒ Adopcja wirtualna

Adopcja wirtualna, polega na regularnej pomocy przekazywanych przez Ciebie środków, na rzecz wybranego zwierzęcia. Każdy potrzebuje swojego anioła stróża, zwierzęta również. Wspaniałe jest to, że przekazujesz od siebie wsparcie na rzecz zabezpieczenia wszystkich niezbędnych czynności do zapewnienia zwierzętom wspaniałego jutra, a nie adoptujesz zwierzęcia do swojego domu.
Czy wierzysz, że istnieje niewidoczna więź ? Przykładem w świecie technologii może być np. sygnał wi-fi, człowiek zamiast tej technologii używa intuicji. Jeżeli pomagasz zwierzęciu, nawet nie mając go w domu – bądź pewny że Nasz Stwórca widzi, że dbasz o innych mieszkańców Ziemi, a tym bardziej samo stworzenie, które czuje się kochane. Wybierz poniżej, komu chcesz pomagać regularnie i zacznij zmieniać świat. Do każdego zwierzaka możesz przyjechać osobiście i spędzić z Nim tyle czasu, ile tylko zechcesz. Obiecaliśmy Naszym podopiecznym, że w ich życiu już nigdy nic złego się wydarzy a dzięki Twojej pomocy wspólnie zrealizujemy tą obietnicę. Ponadto otrzymasz od nas certyfikat rodzica wirtualnego wybranego zwierzaka. Będziesz dostawać bieżące informacje, zdjęcia i ciekawostki swojego pupila. Zachęcamy również przedsiębiorstwa, szkoły, przedszkola, aby wziąć pod opiekę wirtualną choć jedno zwierzątko. Dzieci uwielbiają zwierzęta a zwierzęta uwielbiają dzieci.

 

⇒ Adopcja wspierana

Drodzy Państwo, wiemy, jak kosztowne – zwłaszcza w obecnych czasach – bywa utrzymanie zwierzaka w domu. Dlatego też, proponujemy Państwu formułę adopcji fizycznej piesków z pokryciem przez Fundację kosztów ich utrzymania, tj. zakupu karmy oraz usług weterynaryjnych. Przy wyborze danego pieska z naszego azylu w Świdniku, podpiszemy obustronną deklarację o zapewnieniu pokrycia wydatków na wybranego pieska w zamian za zapewnienie mu dachu nad głową, opieki i przede wszystkim miłości… Miło nam poinformować, że na realizację takiej akcji czekają pieski, które w karcie zwierzaka mają wpis o„adopcji wspieranej”.