Psu na budę

Fundacja „Dla Harry’ego” chce zbudować 50 bud dla psów. Zbieramy środki na materiały budowlane takie jak: płyta OSB, styropian, papa, wkręty, gwoździe, farba. Koszt materiałów na jedną budę to około 200 złotych. Wolontariusze z Fundacji zbudują ocieplane budy, które zostaną podarowane psom z terenów wiejskich. W poprzednim sezonie jesienno-zimowym udało się nam zbudować ponad 30 bud dla małych i dużych psów, które nie miały żadnego schronienia przed deszczem, śniegiem, wiatrem i mrozem. Tak wiele psów w polskich gospodarstwach nadal nie ma domu na zimę „Psu na budę” to nasza akcja poprawiająca życie psów na wsi. Pomóż nam pomagać! Cel to zebranie 10 tysięcy złotych.

Siano na siano

Pod naszymi skrzydłami są 23 ocalone konie. Konie te nie pracują ani nie zarabiają na siebie, każdy z Nich jest po przejściach, każdy z Nich dostał bilet do rzeźni. Zostaną z nami do końca swoich dni, kochane, szanowane i rozpieszczane. Konie żyją dzięki Wam, wspaniałym ludziom, darczyńcom. Razem Je ratowaliśmy a teraz proszę razem nakarmmy Je. Okres jesienno zimowy jest bardzo trudny i bardzo kosztowny pod względem wyżywienia koni. Podstawą wyżywienia jest SIANO. Dziennie schodzą 2 bele siana (koszt jednej beli to 100zł) do tego dochodzi owies, specjalistyczne pasze, warzywa….

Prosimy pomóżcie nam zakupić siano na zimę, uratować to jedno a wyżywić drugie…. Czekamy na wiosnę, by konie znów mogły pogalopować na zielone pastwiska lecz przed nami ciężki okres, zaraz długa zima, minusowe temperatury i głodne końskie brzuszki.