Psu na budę

Fundacja „Dla Harry’ego” organizuje cyklicznie akcję „Psu na budę” W okresie jesienno-zimowym 2017/2018 oraz 2018/2019 zbudowaliśmy i podarowaliśmy ponad 80 bud dla małych i dużych psów, które nie miały żadnego schronienia przed deszczem, śniegiem, wiatrem i mrozem Zbieramy środki na materiały budowlane takie jak: płyta OSB, styropian, papa, wkręty, gwoździe, farba. Koszt materiałów na jedną budę to około 200 złotych. Wolontariusze z Fundacji zbudują ocieplane budy, które zostaną podarowane psom z terenów wiejskich.  Tak wiele psów w polskich gospodarstwach nadal nie ma domu na zimę „Psu na budę” to nasza akcja poprawiająca życie psów na wsi. Pomóż nam pomagać! Liczy się każda, nawet najmniejsza wpłata. Zmieniajmy świat, wokół siebie na lepszy.

Siano na siano

Gdy rozpoczynamy akcje „siano dla siana” we wrześniu 2019 r w gospodarstwie Dębówka przebywa 17 ocalonych koni. Konie te nie pracują ani nie zarabiają na siebie, każdy z Nich jest po przejściach, każdy z Nich dostał bilet do rzeźni. Zostaną z nami do końca swoich dni, kochane, szanowane i zadbane. Konie żyją dzięki Wam, wspaniałym ludziom, darczyńcom. Razem Je ratowaliśmy a teraz prosimy o wsparcie na pokarm dla Nich. Okres jesienno-zimowy jest bardzo trudny i bardzo kosztowny pod względem wyżywienia koni. Podstawą wyżywienia jest SIANO, ale jak pewnie wiecie część koni wymaga specjalistycznej karmy, ze względu na stan zdrowia. Konie dostają również warzywa, olej czy też odpowiednio zbilansowane ziarno i rośliny.

Prosimy pomóżcie nam zakupić siano na zimę. Liczy się każda, nawet najmniejsza wpłata. Zmieniajmy świat, wokół siebie na lepszy.