fbpx

Wspierają nas

Tak, jak każda miłość, kochanie naszych mniejszych braci wymaga codziennych dowodów i działań, które je wzmacniają. W przypadku naszej Fundacji przybiera to formę koniecznego wsparcia finansowego, organizacyjnego, administracyjnego i technicznego. To od tego wsparcia zależy, czy nasi do niedawna bezdomni czy okaleczeni podopieczni będą nadal żyć w dobrych warunkach. Dlatego też, dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli oraz podmiotom gospodarczym, które do tej pory zasilają różnorodnymi zasobami naszą Fundację. Wśród firm, na naszą specjalną wdzięczność z pewnością zasługują:

Serdeczne podziękowania dla firm, które Nas wspierają!

  • BD Advisory and Assistance – Firma zajmująca się analizą danych oraz organizacją usług assistance. – za obsługę strony www Fundacji oraz cykliczne wpłaty.
  • Europ Assistance Polska – Europejski lider rynku usług assistance – za przekazywanie wpłat na młode konie, należące do fundacji oraz za gotowość do wspierania pracy wolontariuszy.
  • GIA Investments – Duży holding pośrednictwa ubezpieczeniowego (będący w TOP 10 w Polsce) – za odpowiedzialne i znaczące zaangażowanie organizacyjne w życie naszej Fundacji, wsparcie finansowe oraz pośredni nadzór nad rozwojem Fundacji.
  • International Brokers Group – Firma działająca w sektorze usług finansowych – za wspomaganie codziennych działań wolontariuszy oraz wsparcie finansowe.
  • Kokosdesign – Dynamiczna firma z branży projektowania graficznego, łącząca w świadczonych usługach artyzm z kreatywnością i technologią – za wsparcie techniczne oraz zaangażowanie w rozwój Fundacji.

Mamy pozytywne sygnały o możliwości współpracy z różnych branż. Zapraszamy więc do tej współpracy, w jakiejkolwiek formie, każdą osobę – fizyczną bądź prawną – mogącą wesprzeć opiekę nad naszymi biednymi, odzyskanymi zwierzakami.

Z góry dziękujemy!!!