fbpx

Jak pomagać

 

Zostań cHARRYtatywnym

Chcesz dołączyć do nas i zostać „cHARRYtatywnym”? Masz kilka sposobów do wyboru w jak pomagać:

 

Adopcje wirtualne

Regularna pomoc to wybór zwierzaka i adopcja wirtualna.

Każdy potrzebuje swojego anioła stróża. Zwierzęta też tego pragną. Nie musisz zabierać wybranego zwierzęcia do swojego domu, ale możesz zostać jego dobrym duchem na odległość. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma warunki, aby przyjąć nowe zwierzę pod swój dach, szczególnie gdy jest to koń, koza lub krówka. Przejrzyj listę podopiecznych, wybierz tego któremu chcesz pomagać regularnie. Każda kolejna deklaracja to bezpieczeństwo dla zwierząt. Dzięki takim regularnym wpłatom możemy Im kupować jedzenie, leczyć je i zapewniać niezbędne warunki do Ich szczęśliwego życia. Do każdego zwierzaka możesz przyjechać osobiście i spędzić z Nim tyle czasu, ile tylko zechcesz. W zamian otrzymasz wdzięczność naszych podopiecznych. Ich szczęcie jest dla nas priorytetem, ponieważ wszystkie zwierzęta, które się u nas znalazły wycierpiały już zbyt wiele a nigdy na to nie zasługiwały. Były głodzone, bite, wykorzystywane do ciężkiej pracy lub tuczone do rzeźni, odbierane siłą od swoich matek lub zabierano im ich potomstwo. Obiecaliśmy im, że w ich życiu już nigdy nic złego się wydarzy a dzięki Twojej pomocy zrealizujemy wspólnie tą obietnicę.

Ponadto otrzymasz od nas certyfikat rodzica wirtualnego wybranego zwierzaka. Będziesz dostawać bieżące informacje, zdjęcia i ciekawostki swojego pupila. Możesz zostać anonimowy lub za Twoją zgodą umieścimy Twoje nazwisko na naszej stronie. Zachęcamy również przedsiębiorstwa, szkoły, przedszkola, aby wziąć pod opiekę wirtualną jednego ze zwierzaków Fundacji „Dla Harry’ego”. Na pomoc zwierzętom. Warto pomagać!

Darowizna od serca

(jednorazowa darowizna na rzecz fundacji – PAY-PAL)

Jednorazowy odruch prosto z serca może uratować czyjeś życie lub zdrowie. Jeżeli chcesz możesz przekazać nam dowolną kwotę w postaci darowizny. Naprawdę liczy się każda złotówka. Gwarantujemy, że 100% Twojej wpłaty zostanie wykorzystana na pomoc zwierzętom. Dzięki otrzymanym wpłatom realizujemy naszą bieżącą działalność w fundacji: kupujemy pokarm dla zwierząt, leczymy je, remontujemy ich domy i miejsca w których śpią, przeprowadzamy sterylizacje, aby zatrzymać bezdomność zwierząt domowych. Ma to ogromne znaczenie w okresie jesienno-zimowym, gdy z nieba pada deszcz lub śnieg, jest zimno i mokro. Bywa również tak, że są potrzebne środki na uratowanie czyjegoś życia i liczy się każda upływająca godzina. Wykupienie zwierzaka z „rąk śmierci” to z reguły walka z czasem. Twój dar od serca to wymierna pomoc dla zwierząt. Pomagaj nam zmieniać ten okrutny świat. Wierzymy, że „kropla drąży skałę” a jeden dobry uczynek pociąga za sobą kolejny. Dlatego prosimy Cię o dar od serca. Fundacja „Dla Harry’ego” Na pomoc zwierzętom!

Nr konta fundacji :
75249000050000‬453064828488‬
Fundacja „Dla Harry’ego”
Żegańska 2A
04-714 Warszawa
Bardzo prosimy aby w tytule przelewu wpisywać „Darowizna na cele statutowe”

Wpłata na aktualną akcje, zbiórkę

Siano dla koni , remont stajni, zakup materiałów na budy, zbiórka na wykupienie konia , krowy

Podaruj swój czas dla Harry’ego

Możesz zgłosić się do codziennej pomocy przy opiece nad zwierzętami: psami, kotami, końmi, osłami czy też kozami. Jeżeli znasz się na pracach budowalnych możesz pomóc w remontach budynków gospodarczych i zagrodach dla zwierząt. A jeżeli masz chęć , dwie sprawne ręce i wolny czas zawsze się przydasz by pomóc zwierzętom! Opisz, jak chcesz pomagać.